Home

zobák fialový ak goly slovenska futbal terasa letmý pohľad manažér

Rok hanby pre slovenskú repre: Trapasy, remízy, vlastné góly a senzačné  víťazstvo | Športky.sk
Rok hanby pre slovenskú repre: Trapasy, remízy, vlastné góly a senzačné víťazstvo | Športky.sk

SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v  histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz
SR A - Dvojzápas v znamení rekordov: Hamšík najlepší strelec, prvýkrát v histórii päťgólová dupľa | Slovenský futbalový zväz

FOTO+HLASY: Jakub hostil na úvod jari lídra zo Slovenskej Ľupče, góly  chýbali (šláger kola)
FOTO+HLASY: Jakub hostil na úvod jari lídra zo Slovenskej Ľupče, góly chýbali (šláger kola)

Liga národov: Azerbajdžan zdolal Slovensko, Calzona nezvládol debut |  SPORTNET
Liga národov: Azerbajdžan zdolal Slovensko, Calzona nezvládol debut | SPORTNET

Motivačné video a gól v samom závere: Sen U19 pokračuje ďalej | Šport7.sk

Liga národov: Slovensko - Kazachstan futbal - Správy RTVS

Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Čakali sme ťažší zápas. Pomohli nám rýchle tri góly, tvrdí Weiss ml. - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča  zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko viedlo 1:0 aj 2:1, ale Chorvátsko dvakrát vyrovnalo a gól Vlašiča zrušil VAR (foto) - Webnoviny.sk

Kazachstan opäť zdolal Slovensko: Výsledok zápasu Ligy národov | SPORTNET

SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik  Šeba | Slovenský futbalový zväz
SR A – rekordy a zaujímavosti: Vydarené gólové debuty, výnimočný hetrik Šeba | Slovenský futbalový zväz

VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól  brankára v 94. minúte! | Športky.sk
VIDEO Infarktová dráma na Islande: O triumfe Slovenska rozhodol gól brankára v 94. minúte! | Športky.sk

⚽️⚽️Góly sú futbal - futbal sú... - Slovenský futbalový zväz | Facebook

Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota -  Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda
Zvládli sme to super. Dva góly potešili, ale je to moja robota - Reprezentácia - Futbal - Šport - Pravda

Parádny gól Slovenska na MS v malom futbale cez celé ihrisko (VIDEO)

ME vo futbale: Slovensko sa po prehre 0:5 so Španielskom lúči so  šampionátom - Správy RTVS
ME vo futbale: Slovensko sa po prehre 0:5 so Španielskom lúči so šampionátom - Správy RTVS

Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku  vlastným gólom Škriniara (foto) - Webnoviny.sk
Slovensko v kvalifikácii o postup na MS 2022 vo futbale prehralo v Rusku vlastným gólom Škriniara (foto) - Webnoviny.sk

Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie  ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne  ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími  súperkami zvereniek
Slovenský futbalový zväz - Repre #WU19 podľahla v prvom zápase kvalifikácie ME Dánsku 1:6, gól Slovenska strelila Aneta Surová. Zápas výrazne ovplyvnilo vylúčenie slovenskej obrankyne už v 23. minúte. Najbližšími súperkami zvereniek