Novostavba rodinného domu Košice - Krásna - Na hore ✨ Predaj ✨ Košice ✨  Košický kraj
Novostavba rodinného domu Košice - Krásna - Na hore ✨ Predaj ✨ Košice ✨ Košický kraj

futbalový víkend v Krásnej:... - Mestská časť Košice - Krásna | Facebook

FK Kosice Krasna , football / soccer logo , Slovakia

poprsia pôvod krásny tretia liga futbal šteklenie Oops Aj agresívne

Pačinda sa predviedol bratovi hetrikom, Janočkova Krásna potrápila lídra  (FOTO) | Košice Online
Pačinda sa predviedol bratovi hetrikom, Janočkova Krásna potrápila lídra (FOTO) | Košice Online

Kňazi vs. UPC (futbalový zápas) – pozvánka » Univerzitné pastoračné centrum  Košice
Kňazi vs. UPC (futbalový zápas) – pozvánka » Univerzitné pastoračné centrum Košice

FUTBAL, TO JE HRA

V Košiciach sa oficiálne začal stavať krásny nový futbalový štadión! (VIDEO)

MFK Košice-Krásna KE - DRNAVA 1-0 (0-0) :: Fk Baník Drnava

Na stavenisku R2 Košice objavili archeológovia deväť hrobov z doby  bronzovej - Webnoviny.sk
Na stavenisku R2 Košice objavili archeológovia deväť hrobov z doby bronzovej - Webnoviny.sk

Výber ZsFZ U15 víťazom Memoriálu Gejzu Princa 2017 | Slovenský futbalový  zväz
Výber ZsFZ U15 víťazom Memoriálu Gejzu Princa 2017 | Slovenský futbalový zväz

Turnaj OBC-2017 | Oldboystahanovce

Košice sa otriasli po pohárovej prehre, uspeli v derby - Ostatné - Futbal -  Šport - Pravda
Košice sa otriasli po pohárovej prehre, uspeli v derby - Ostatné - Futbal - Šport - Pravda

Bývalý reprezentant Vladimír Janočko strelil za FK Krásna dva nádherné góly  | SPORTNET
Bývalý reprezentant Vladimír Janočko strelil za FK Krásna dva nádherné góly | SPORTNET

9.9.2018 VsFZ II.liga SD U19: FC Košice - FK Krásna 10:0 (3:0) II.polčas -  YouTube
9.9.2018 VsFZ II.liga SD U19: FC Košice - FK Krásna 10:0 (3:0) II.polčas - YouTube