Home

tvorivé balkón dospelosť vyhrala prievidza futbal dnes Dobrovoľný príhodný kaskáda

Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá  vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS
Futbal, 4. a 5. liga: Jaslovské Bohunice dali päť gólov, aj Horná Krupá vyhrala | TRNAVSKÝ HLAS

Futbal ZsFZ: Radimov aj Gbely získali body na ihriskách súperov

FC Baník Prievidza - Skvelý výkon Baníčkov: Striebro na medzinárodnom  turnaji Prípravka FC Baník Horná Nitra U10 sa v konkurencii 28 družstiev  zúčastnila na medzinárodnom turnaji Kraľovany Cup 2014. Baníčkovia sa  prezentovali
FC Baník Prievidza - Skvelý výkon Baníčkov: Striebro na medzinárodnom turnaji Prípravka FC Baník Horná Nitra U10 sa v konkurencii 28 družstiev zúčastnila na medzinárodnom turnaji Kraľovany Cup 2014. Baníčkovia sa prezentovali

Škrtel si zahrá za rodnú obec, klub štedro obdaroval | TVNOVINY.sk

Náš Dávid Hancko vyhral svoju prvú... - FC Baník Prievidza | Facebook

Sú krásne a šikovné. Juniorky Baníka vyhrali veľký halový turnaj - SME | MY  Horná Nitra
Sú krásne a šikovné. Juniorky Baníka vyhrali veľký halový turnaj - SME | MY Horná Nitra

Oblastný futbal: V šlágri jesene víťazstvo Nedožier-Brezian, v sedmičke  líder zbíjal v - SME | MY Horná Nitra
Oblastný futbal: V šlágri jesene víťazstvo Nedožier-Brezian, v sedmičke líder zbíjal v - SME | MY Horná Nitra

V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY  Horná Nitra
V Česku známy futbalový TEMPO CUP vyhrali talenty z Prievidze - SME | MY Horná Nitra

Koniec. Vyhrali sme 2:1 ⚽⚽⚽⚽💪💪💪💪💪😍😍😍😍😍 - FC Baník Prievidza |  Facebook
Koniec. Vyhrali sme 2:1 ⚽⚽⚽⚽💪💪💪💪💪😍😍😍😍😍 - FC Baník Prievidza | Facebook

Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri  vyhrali v Prievidzi
Niké SBL: Levice na domácej palubovke zdolali Handlovú, Spišskí Rytieri vyhrali v Prievidzi

AC Miláno rozstrieľalo Salzburg a postupuje do osemfinále, Benfica potupila  Haifu a vyhrala skupinu | Nový Čas
AC Miláno rozstrieľalo Salzburg a postupuje do osemfinále, Benfica potupila Haifu a vyhrala skupinu | Nový Čas

Niké extraliga mužov: Volejbalisti Spartaka Myjava vyhrali v Prievidzi

FC Baník Prievidza | Facebook

Prievidza vyhrala v Komárne, doma nastúpi s mečbalom | Športky.sk

Futbalisti si body podelili: FC Baník Prievidza si z Hlohovca nesie remízu

Futsal: Levice si poradili so Žilinou, Prievidza vyhrala na Pinerole

Piešťanský denník

Regionálny futbal: Lídri z Lehoty aj Prievidze boli opäť víťazné,  prekvapujúci gólostroj - SME | MY Horná Nitra
Regionálny futbal: Lídri z Lehoty aj Prievidze boli opäť víťazné, prekvapujúci gólostroj - SME | MY Horná Nitra

MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi  triumfovala BC Prievidza - Webnoviny.sk
MBK Ružomberok vyhral Slovenský pohár v basketbale žien, medzi mužmi triumfovala BC Prievidza - Webnoviny.sk

ŠK Odeva Lipany - MFK Skalica: ONLINE zo Slovnaft Cup dnes, 4. kolo LIVE |  SPORTNET
ŠK Odeva Lipany - MFK Skalica: ONLINE zo Slovnaft Cup dnes, 4. kolo LIVE | SPORTNET