Home

vyprázdniť normalizácie kvadrant zilina futbal vedenie Visieť utratenie vrstva

LIGA MAJSTROV: Oslabená Žilina neudržala vedenie a s Kodaňou prehrala - SME  | MY Žilina
LIGA MAJSTROV: Oslabená Žilina neudržala vedenie a s Kodaňou prehrala - SME | MY Žilina

VIDEO Žilina neudržala vedenie a prehrala s Chelsea | Športky.sk

Futbalový gigant Šachtar Doneck kupuje MŠK Žilina. Z klubu spraví svoju  farmu!
Futbalový gigant Šachtar Doneck kupuje MŠK Žilina. Z klubu spraví svoju farmu!

Koordinátor styku s vedením MŠK Žilina

TOP 10 hráčov, ktorých do sveta poslala MŠK Žilina | Šport7.sk

VIDEO Žilina v príprave pokorila českého súpera, trnavský Spartak neudržal  dvojgólové vedenie | Športky.sk
VIDEO Žilina v príprave pokorila českého súpera, trnavský Spartak neudržal dvojgólové vedenie | Športky.sk

MŠK Žilina - 13. MINÚTA | 1:0 Prvý gól sezóny pre Šošonoooooov, strieľa ho  nechytateľnou strelou symbolicky kapitán Patrik Myslovič, ktorého projektil  zapadol od spojnice presne do siete. | Facebook
MŠK Žilina - 13. MINÚTA | 1:0 Prvý gól sezóny pre Šošonoooooov, strieľa ho nechytateľnou strelou symbolicky kapitán Patrik Myslovič, ktorého projektil zapadol od spojnice presne do siete. | Facebook

Vedenie futbalovej Žiliny odvolala trénera Pavla Staňa

Slovan Bratislava Žilina ONLINE dnes futbal

Vedenie futbalového zväzu schválilo zmeny v lige, prišla rázna reakcia zo  Žiliny | Nový Čas
Vedenie futbalového zväzu schválilo zmeny v lige, prišla rázna reakcia zo Žiliny | Nový Čas

Do Žiliny sa vracia odchovanec Jánošík. S vedením klubu sa bavili už dlhšie  | SPORTNET
Do Žiliny sa vracia odchovanec Jánošík. S vedením klubu sa bavili už dlhšie | SPORTNET

Koniec likvidácie, schválená licencia. Žilina je späť aj s novým riaditeľom  - Fortuna liga - Futbal - Športweb
Koniec likvidácie, schválená licencia. Žilina je späť aj s novým riaditeľom - Fortuna liga - Futbal - Športweb

VEDENIE KLUBU » Klub » MŠK Žilina

MŠK Žilina
MŠK Žilina

MŠK Žilina
MŠK Žilina

MŠK Žilina zrušil proces likvidácie

Fortuna liga: Vahan Bičachčjan predĺžil zmluvu s MŠK Žilina o roku 2023 |  SPORTNET
Fortuna liga: Vahan Bičachčjan predĺžil zmluvu s MŠK Žilina o roku 2023 | SPORTNET

Fortuna liga - ŠK Slovan Bratislava - MŠK Žilina 3:1 | Šport.sk

Žilina neudržala vedenie nad Michalovcami. Remízu beriem ako prehru, vraví  stredopoliar Káčer - SITA.sk
Žilina neudržala vedenie nad Michalovcami. Remízu beriem ako prehru, vraví stredopoliar Káčer - SITA.sk

V Žiline zlacneli lístky na duel s FC Chelsea - SITA.sk

Fortuna liga: MŠK Žilina a ŠKF Sereď remizovali 0:0

V Žiline bez gólov, Dunajská predĺžila čakanie na výhru - Fortuna liga -  Futbal - Športweb
V Žiline bez gólov, Dunajská predĺžila čakanie na výhru - Fortuna liga - Futbal - Športweb